Kas bijo trumpo sijono?

Jei į šį klausimą tektų atsakyti vienam iš gerbiamų exMerų, tai būtų juoko. Jau matau išraudusį veidą ir klausimo performulavimą skersai išilgai. Turiu nuvilt – politika čia ne prie ko. Tiesiog provokacinis klausimas.

Taigi, kas bijo trumpo sijono? Pasufleravimui keli atsakymų variantai:

a) merginos su perliesomis ar perkreivomis kojomis
b) merginos, turinčios superpavydų vyr.
c) merginos, tiesiog turinčios vyr.

Gerai, netampau katino už ūso, einu prie esmės. Smagu užsidėt sijonuką ir pralinguoti gatve. Vaizdas ir emocijos nesikeičiančios nuo minisijonų išradimo laikų. Vienas vyr. slapčia dėbteli kažkur žemės link, kitas šypteli, trečias grįžteli pro mašinos langą – jė, dėmesys!

Viskas būtų fain, jei akis neužkliūtų už šių vyr. draugių/žmonų veidų… Vienos apsimeta nepastebinčios, kad vyrija ryja seilę, kitų šypsenos apsisuka aukštyn kojom, trečios piktai timpteli už vyr.letenos. Ir ką gi daryt? Ką čia padarysi, pamanai – pačios išsirinko tokius… Ir linguoji sau toliau. Bet ateina toks momentas, kai staiga apsimainai vaidmenimis. Tu esi mot., einanti su savo vyr., o taviškis žiū į tokią linguojančią 😀 Ir ką tada?

Galimi variantai:
a) prisimeni matytus scenarijus ir trenki rankinuku per šoną?
b) galvoji – ir ką aš išsirinkau – ir netrukus gėdingai išveji nedorėlį iš savo gyvenimo?
c) kita…

Iš tiesų, daug tokių nepatogių scenų mačiau – merginos nori skradžiai prasmegt, kai jų „vienintelis“ akivaizdžiai deklaruoja, kad ji jo matymo laule tikrai ne „vienintelė“. Ir man kyla klausimas, nejau dauguma vyrų nesusipranta, kad šis paklusimas instinktui ir atviras jo išreiškimas smogia šalia esančiai mot. kaip elektros šokas? (ir manau, pasitikėjimas savimi čia ne prie ko) Juk moteris – gražioji, ji nori būti liaupsinama ir dievinama, o čia atvirai sutriuškinama… Kvailas dalykas, tiesa?

Na gal, iš dalies. Vyrai sako: supraskit, instinktas. Moterys sako: o aš? Kadangi atstovauju moterų pusę, galiu pasakyti – juk mylint ir gerbiant, galima ir susilaikyti, bent jau kol mot. yra šalia. Beje, jei vyras negerbia moters, ji atsakys tuo pačiu (patikėkit, moterys lygiai taip pat gali būti velnio neštos!) – ir santykiams krachas.

Įsivaizduokit, jei staiga šalia JOS atsiranda nuostabus vyr., kuris jai rodo visą dėmesį, apiberia komplimentais, niekada jos akivaizdoj nemato kitų – Tau šakės! 😀

Mylėti

Comments are closed.