Pinigus galima… pradainuoti (?)

Vakarėjančiom gatvėm vaikštinėjom su drauge ir skundėmės tuo, kaip sunku, nėra pinigų, kur jie dingsta vos gauti… Antra tema pagal populiarumą po oro :D.

Paanalizavom kiekviena savo „case’ą“. Štai draugė, nors ir mananti, kad reikia žiauriai pasitaupyti (na kad ir būsimoms vestuvėms), ėmė ir susigundė pavasarine gėlėta suknele už 200 Lt. Pardavėjos juokėsi, kad vos spėjo iškabinti.

Aš neseniai keturiskart tiek paklojau už savo itališkai kaprizingos mašinos remontą (eilinį kartą). Na mašina ne gėlėta, tad norint labiau pavasariškos nuotaikos, jai dar teks nupirkti keturis naujus pavasariškus kuntaplius…

Draugė sako, kad nuplauti nuoskaudai dėl gėlėtam pirkiniui išleistų pinigų pietums nusipirko tik silkės iš maksimos.

Aš praktiškai kasdien maistą nešuosi iš namų, jau kelis metus. Taupymo rėžimas nuolatinis. Labiausiai dėl ėdriųjų mano „vaikų“ – Autos ir Moto. Girdyk juos tepalais, benzinu, masažuok, pirk kuntaplius ir t.t. Nu bet gi mano gyvenimo gėlės.. :)

Ok, tęsiam kalbą. Draugė pinigus leidžia rankinukams, gražiems batams. Ji tikrai gerai atrodo.

Aš pinigus ėmiau pradainuoti… Rezultatas neapčiuopiamas, bet juk viskas, net ir materialūs dalykai, yra emocija, tiesa? Guodžiu save, stebėdama banko sąskaitos skaičiukus…

Mylėti

Comments are closed.