Jei bėgti, tai bėgti

Ar lyja, ar sninga, ar šalta, ar kažkas ne taip su nuotaika… :) Kiekvieną antradienį. Tik paskutinį mėnesį imuninė sistema sugalvojo susilpnėti ir liepė pasisaugoti. Na o šiandien vėl trasoje! Kūnas jaučia pavasarišką šiltumą – nereikia nei kepurės, nei pirštinių.

Bėgu tam, kad bėgčiau – tai vienas malonumas. Kiekvieną kartą vis stebiuosi, kaip žmonės lenda į sportklubius, kvėpuoja iškvėpuot oru, pasideda žurnalą ant netikro dviračio ir linguodami kažką ten mina… O čia – kelias, dangus, debesys, praeiviai ar prabėgikai, oras, grynas. Eh…

Judėti

3 responses to Jei bėgti, tai bėgti


  1. Žinau ką tai reiškia… :)

  2. Henrikas

    bėgimas vien tik savo malonumui, nepersistengiant ir neprievartaujant savęs, nuostabiausias dalykas pasaulyje…kaip puiku atsipalaiduoti nuo visko…nusimesti visus rūpesčius ir problemas…vien tik bėgimo džiaugsmas!!! Energija, sveikata, jaunystė ir optimizmas!

  3. Įdomumo dėlei penktadienį įlindau į sporto klubą ir pasijutau eilinį kartą apgavusi pati save :) Lindau dėl to, nes lauke stipriai lijo. Patalpos prikvėpuotos, kvapų nemaloniausių, sukimasis tarp tų pačių žmonių.. Ir dar kainuoja ne taip jau mažai (galėčiau savaitę už tiek prasimaitinti :D)